Zabavená auta z leasingu

Jestliže sháníte nějaké levné a hlavně kvalitní vozidlo, tak se obecně doporučuje pořizování zabavených vozidel z leasingu. Jedná se o to, že tyto zabavená vozidla z leasingu nebyl již majitel nebo nějaká společnost schopni splácet a tak tyto vozidla propadly leasingové společnosti.

Zabavená vozidla z leasingu pak mají několik nesporných a jasných výhod. Jedná se například o velice příznivou a nízkou cenu, poměrně velice nízký počet najetých kilometrů, čistý a jasný původ vozidla, pravidelný servis a tak podobné věci.

Prodejem zabavených vozidel z leasingu se zabývá poměrně veliké množství společností. Jednou takovou společností je například společnost s ručením omezeným Autobazar Centrum. Společnost se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997, přičemž její specializace jsou hlavně ojetá vozidla všech kategorií, která jsou pořízena nejčastěji prostřednictvím operativního leasingu.

Poměrně zlomovým rokem pro společnost Autobazar Centrum se pak stal rok 2008, kdy byla otevřena nová provozovna u Hradce Králové, kde je poskytován kompletní motoristický servis, pneuservis, klempířské dílny, mytí vozidel, čištění a plnění klimatizací a tak podobně.

Naleznete zde také prodejní plochu pro zhruba pět set vozů.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auta na prodej a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.