Dovoz vozidel z Rakouska

Uvažujete nad koupí nového vozidla a chtěli byste co nejvíce ušetřit a přesto koupit kvalitní vozidlo? Tak určitě popřemýšlejte nad dovozem vozidla ze zahraničí. V zahraničí můžete sehnat opravdu kvalitní vozidla za vskutku příznivé ceny, často nepoměrné k cenám u nás v České republice nebo na Slovensku.

Velice oblíbenými zeměmi pro dovoz vozidel jsou pak například Rakousko, Německo, Francie, Itálie nebo třeba i Spojené státy americké. První čtyři jmenované mají navíc výhodu v tom, že se nacházejí v Evropské Unii, takže nemusíme při převozu platit poplatky, jako jsou například daň z přidané hodnoty nebo clo.

Dovozem vozidel ze zahraničí se v dnešní době zabývá opravdu veliké množství různých společností. Jednou takovou společností, která se specializuje především na dovoz vozidel z Rakouska je například Autozoo.

Vozidla z Rakouska jsou také oblíbená z podobných důvodů jako německá vozidla. Majitelé vozidel z těchto dvou zemí se totiž vyznačují svou starostlivostí a pečlivostí o vozidla a také kdybychom měli například porovnat pozemní komunikace v Rakousku a u nás nebo na Slovensku, tak je to opravdu sto a jedna.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary v Rakousku, Dovoz aut z Rakouska a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.