Dovoz motocyklů

Pokud uvažujete nad koupí nějakého motocyklu a chtěli byste znatelně ušetřit, tak můžete pouvažovat nad dovezením motocyklu z nějaké cizí země. Velice oblíbenými zeměmi pro dovoz motocyklů jsou pak například Itálie, Anglie, Spojené státy americké a tak podobně.

Jestliže se tedy rozhodnete pro dovoz motocyklu ze zahraničí, tak máte v podstatě na výběr ze dvou možností. Můžete si jet por motocykl na vlastní pěst, přičemž si samozřejmě budete muset ošetřit všechno papírování, přepisování, přihlašování a tak podobně a nebo můžete využít služeb nějakých společností, které se dovozem motocyklů ze zahraničí zabývají.

Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Motorbikes. Společnost se specializuje na opravdu široký sortiment značek. Jedná se například o BMW, Cagiva, Aprilia, Gilera, Honda, Jawa, Yamaha, Ducati, Harley – Davidson a tak dále.

Pokud se podíváte na internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese motorbikes.cz, tak Vás přivítá velice příjemný a přehledný design. V horní polovině straně naleznete pak přehledné menu, kde se můžete dozvědět něco o historii společnosti, nabízených službách, katalog motocyklů a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz motorek a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.