Dovoz aut z USA

Dovoz vozidel ze Spojených států amerických je v dnešní době stále více a více oblíbený. Jelikož se nejedná o zemi, která leží v Evropské Unii, tak samozřejmě budeme muset platit clo a podobné poplatky, avšak stále se nákup vozidla ve Spojených státech amerických vyplatí.

Dovozem vozidel ze Spojených států amerických se pak zabývá poměrně veliké množství různých společností. Pokud byste se chtěli podívat na nějaký ucelený seznam takových společností, tak samozřejmě můžete. Stačí napsat do nějakého internetového vyhledávače, jako je třeba yahoo, google, seznam, atlas a tak podobně, heslo jako například “dovoz aut z usa.”

Vyjede Vám množství odkazů na společnosti, které se tímto dovozem vozidel ze Spojených států amerických zabývají. Jednou takovou je například společnost Caliber Cars. Společnost funguje na českém trhu již od roku 1994, přičemž si za tuto dobu stihla v tomto odvětví vybudovat poměrně silné a stabilní postavení.

Společnost spolupracuje s výhradně prověřenými a kvalitními dodavateli, přičemž se specializuje na nákupy vozidel pouze na Floridě, která je známá svými rovnými kvalitními silnicemi, což se samozřejmě odráží na výborném technickém stavu vozidel.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz aut ze zahraničí a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.