Měsíční archív: Březen 2013

Levná auta z dovozu

Velice populární věcí je v dnešní době dovoz automobilů ze zahraničí. Můžete na tom totiž ušetřit poměrně pěkné peníze, neboť kupní cena vozidel v zahraničí je většinou nepoměrně nižší, než kupní cena v České republice nebo třeba i na Slovensku.

Mezi velice oblíbené země pro dovoz vozidel ze zahraničí se řadí například Francie, Rakousko, Německo, Itálie nebo Spojené státy americké.  První čtyři jmenované státy navíc patří pod Evropskou Unii, takže při převozu vozidla nemusíme platit poplatky, jako třeba clo nebo daň z přidané hodnoty. Pokud se tedy rozhodnete pro dovoz vozidla z nějaké cizí země, tak máte na výběr v podstatě ze dvou možností.

V prvé řadě  můžete využít služeb nějaké společnosti, která se zabývá dovozem vozidel ze zahraničí, a kterých naleznete v dnešní době opravdu poměrně veliké množství a nebo můžete zkusit dovést vozidlo na vlastní pěst. Pokud se tak rozhodnete, tak samozřejmě ušetříte nějaké další peníze, avšak musíte se připravit na to, že Vás bude čekat spousta různého papírování, vyřizování povolení, formalit a tak podobně.

Bude se jednat třeba o takzvané krátkodobé povinné ručení, které si musíte zřídit při převozu vozidla do České republiky, kdyby se náhodou po cestě něco stalo.

Vložil Auta na prodej, Auto bazary v Německu, Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Dovoz vozidel z Itálie

Itálie je jednou z nejoblíbenějších zemí Evropské Unie, ze které se do cizích zemí dovážejí vozidla. V České republice se dovozem vozidel z Itálie zabývá poměrně veliké množství společností.

Jednou takovou společností je například společnost Autozoo, která se kromě dovozu vozidel z Itálie zabývá také dovozem vozidel z Německa, Švýcarska, Belgie, Anglie, Holandska, Lucemburska a z Rakouska.

Společnost Autozoo má několik základních pravidel, na kterých vlastně postavila svůj úspěch v tomto tržním odvětví. V prvé řadě se jedná o vstupní prohlídky.

Všechny vozidla a karavany, které společnost dováží, prochází poté na území České republiky dvěma kontrolami. V prvé řadě se samozřejmě jedná o klasickou technickou kontrolu na oficiální stanici a poté prohlídka v autoservisu Autozoo.

Dalším bodem je prodávání vozidel a karavanů kompletně vyčištěných a umytých. Vaše nové auto tedy bude zbavené všech možných nečistot a tak podobně. Všechny vozidla, kterými společnost Autozoo disponuje, mají jasný a čistý původ, přičemž je vše samozřejmě dokládáno certifikátem původu.

Společnost také, poté co vozidlo koupíte, přebírá trvalou zodpovědnost za dané vozidlo. To znamená služby v autoservisu a tak podobně.

Vložil Auta na prodej, Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Dovoz vozidel z Rakouska

Uvažujete nad koupí nového vozidla a chtěli byste co nejvíce ušetřit a přesto koupit kvalitní vozidlo? Tak určitě popřemýšlejte nad dovozem vozidla ze zahraničí. V zahraničí můžete sehnat opravdu kvalitní vozidla za vskutku příznivé ceny, často nepoměrné k cenám u nás v České republice nebo na Slovensku.

Velice oblíbenými zeměmi pro dovoz vozidel jsou pak například Rakousko, Německo, Francie, Itálie nebo třeba i Spojené státy americké. První čtyři jmenované mají navíc výhodu v tom, že se nacházejí v Evropské Unii, takže nemusíme při převozu platit poplatky, jako jsou například daň z přidané hodnoty nebo clo.

Dovozem vozidel ze zahraničí se v dnešní době zabývá opravdu veliké množství různých společností. Jednou takovou společností, která se specializuje především na dovoz vozidel z Rakouska je například Autozoo.

Vozidla z Rakouska jsou také oblíbená z podobných důvodů jako německá vozidla. Majitelé vozidel z těchto dvou zemí se totiž vyznačují svou starostlivostí a pečlivostí o vozidla a také kdybychom měli například porovnat pozemní komunikace v Rakousku a u nás nebo na Slovensku, tak je to opravdu sto a jedna.

Vložil Autobazary v Rakousku, Dovoz aut z Rakouska | Štítek , , , | Zanechat komentář

Zabavená auta z leasingu

Jestliže sháníte nějaké levné a hlavně kvalitní vozidlo, tak se obecně doporučuje pořizování zabavených vozidel z leasingu. Jedná se o to, že tyto zabavená vozidla z leasingu nebyl již majitel nebo nějaká společnost schopni splácet a tak tyto vozidla propadly leasingové společnosti.

Zabavená vozidla z leasingu pak mají několik nesporných a jasných výhod. Jedná se například o velice příznivou a nízkou cenu, poměrně velice nízký počet najetých kilometrů, čistý a jasný původ vozidla, pravidelný servis a tak podobné věci.

Prodejem zabavených vozidel z leasingu se zabývá poměrně veliké množství společností. Jednou takovou společností je například společnost s ručením omezeným Autobazar Centrum. Společnost se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997, přičemž její specializace jsou hlavně ojetá vozidla všech kategorií, která jsou pořízena nejčastěji prostřednictvím operativního leasingu.

Poměrně zlomovým rokem pro společnost Autobazar Centrum se pak stal rok 2008, kdy byla otevřena nová provozovna u Hradce Králové, kde je poskytován kompletní motoristický servis, pneuservis, klempířské dílny, mytí vozidel, čištění a plnění klimatizací a tak podobně.

Naleznete zde také prodejní plochu pro zhruba pět set vozů.

Vložil Auta na prodej | Štítek , , , | Zanechat komentář