Měsíční archív: Únor 2013

Auta z Francie

Dovozem vozidel ze zahraničí se v dnešní době zabývá poměrně veliké množství společností. Jednou takovou je například společnost s ručením omezeným Simix, jejíž sídlo naleznete v Praze 2, na ulici Sekaninova.

Jedná se o ryze českou společnost, která působí na českém trhu již od roku 1992, přičemž si za tuto dobu stihla vybudovat poměrně stabilní a silné postavení na trhu, co se týče dovozu vozidel ze zahraničí, konkrétně tedy nejvíce z Francie. Na začátku se společnost věnovala pouze a striktně dovozu a prodeji vozidel ze zahraničí, později však přidala do svého portfolia služeb tak prodej veškerých náhradních dílů na tyto vozidla a tak podobně.

Jedná se o společnost, která dováží vozidla bez prostředníků, takže má přímou distribuci. Z tohoto důvodu může společnost Simix garantovat jedny z nejnižších cen na trhu. Pokud byste náhodou objevili u nějakého prodejce levnější ceny, tak Vám společnost garantuje dorovnání této ceny. Internetové oficiální stránky této společnosti fungují také jako e-shop, přičemž zboží můžete mít již do druhého dne doma. Rozvážení po Praze a okolí je navíc zcela zadarmo.

Vložil Auta na prodej, Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , | Zanechat komentář

Přihlášení auta z dovozu

Dovoz vozidel ze zahraničí je v dnešní době opravdu oblíbenou záležitostí, díky které můžete ušetřit vskutku pěkné peníze. U dovozu vozidel máte v podstatě na výběr ze dvou možností. Můžete se podívat po nějaké společnosti, která se zabývá dovozem vozidel ze zahraničí a auto si dovést.

Vyhnete se tak veškerému přepisování, formalitám, přihlašování a tak podobně. Musíte však samozřejmě počítat s tím, že si za tuto službu připlatíte. Další možností je zajet si pro vozidlo na vlastní pěst. V tomto případě byste měli udělat jednoduchý algoritmus. Vybrat si v nějakém zahraničním autobazaru vozidlo (pokud pojedete někam dál, tak více vozidel, pro jistotu) a můžete vyjet.

Jakmile budete na místě, tak musíte udělat několik základních věcí. Nejprve byste měli odhlásit vozidlo od příslušného lokálního podniku. Poté byste si měli zařídit krátkodobé povinné ručení na cestu zpátky, kdyby se náhodou něco stalo. Toto krátkodobé povinné ručení zajišťují většinou autobazary nebo společnosti, od kterých si vozidlo v zahraničí kupujete.

Jakmile tedy poté dorazíte domů, tak na Vás čekají všechny klasické věci, jako přihlášení auta, zřízení zelené karty, technická prohlídka, emisní kontrola a tak podobně.

Vložil Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , | Zanechat komentář

Traktory z dovozu

Stejně tak jako automobily nebo třeba i motocykly, se velice často dovážejí z ciziny také například traktory. Existuje veliké množství společností, které se nabízením těchto služeb zabývají.

Pokud se na nějaké takové společnosti budete chtít podívat, tak se můžete mrknout například na internetu. Stačí zadat do nějakého internetového vyhledávače, jako je například seznam, google, atlas nebo yahoo, heslo jako třeba “traktory z dovozu” a vyjede Vám poměrně dlouhý seznam odkazů na společnosti, které se dovozem a prodejem traktorů zabývají.

Jednou takovou je například společnost s ručením omezeným Nejedlý, kterou naleznete na internetových stránkách nejedly.cz. Pokud se tedy podíváte na internetové stránky této společnosti, tak Vás přivítá klasický katalogový design, neboť stránky fungují také zejména jako e-shop.

Jinak v horní části stránek naleznete přehledné menu, kde se můžete dozvědět něco o společnosti Nejedlý samotné, dále také o všech službách, které poskytuje, o obchodních podmínkách a tak podobně. Na levé straně stránek pak naleznete seznam všech dostupných produktů, které si můžete u společnosti zakoupit, přičemž jsou samozřejmě rozděleny podle typu do mnoha kategorií.

Vložil Auta na prodej | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dovoz aut z USA

Dovoz vozidel ze Spojených států amerických je v dnešní době stále více a více oblíbený. Jelikož se nejedná o zemi, která leží v Evropské Unii, tak samozřejmě budeme muset platit clo a podobné poplatky, avšak stále se nákup vozidla ve Spojených státech amerických vyplatí.

Dovozem vozidel ze Spojených států amerických se pak zabývá poměrně veliké množství různých společností. Pokud byste se chtěli podívat na nějaký ucelený seznam takových společností, tak samozřejmě můžete. Stačí napsat do nějakého internetového vyhledávače, jako je třeba yahoo, google, seznam, atlas a tak podobně, heslo jako například “dovoz aut z usa.”

Vyjede Vám množství odkazů na společnosti, které se tímto dovozem vozidel ze Spojených států amerických zabývají. Jednou takovou je například společnost Caliber Cars. Společnost funguje na českém trhu již od roku 1994, přičemž si za tuto dobu stihla v tomto odvětví vybudovat poměrně silné a stabilní postavení.

Společnost spolupracuje s výhradně prověřenými a kvalitními dodavateli, přičemž se specializuje na nákupy vozidel pouze na Floridě, která je známá svými rovnými kvalitními silnicemi, což se samozřejmě odráží na výborném technickém stavu vozidel.

Vložil Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Dovoz aut z Itálie

Dovoz vozidel ze zahraničí je v současné době stále populárnější věcí. Dovozu aut ze zahraničí hraje spousta trumfů do karet. Jedná se v prvé řadě řadě o to, že můžete ušetřit poměrně veliké množství peněz, jestliže se rozhodnete dovést vozidlo ze zahraničí.

Mezi oblíbené země pro dovoz vozidel ze zahraničí pak patří například Německo, Francie, Spojené státy americké, Rakousko a nebo právě Itálie.

Itálie je v tomto ohledu poněkud znevýhodněné pro české občany například oproti Německu, neboť v Německu jste během chvilku, zatímco do Itálie musíte cestovat poměrně dlouhou dobu.

okud se však rozhodnete, že si pojedete pro vozidlo do Itálie, tak byste si měli udělat několik základních opatření, abyste nejeli zbytečně. Jde zejména o to, že pokud si vyberete v nějakém internetovém autobazaru nějaké vozidlo, tak fotky a popis nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Proto se obecně doporučuje vybrat si několik vozidel ještě v České republice, abyste případně měli nějakou jinou alternativu.

Určitě by se Vám totiž nelíbilo, kdybyste dojeli do Itálie a zjistili, že dané vozidlo vypadá úplně jinak, je z boku nabourané a tak podobně.

Vložil Dovoz aut ze zahraničí | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dovoz motocyklů

Pokud uvažujete nad koupí nějakého motocyklu a chtěli byste znatelně ušetřit, tak můžete pouvažovat nad dovezením motocyklu z nějaké cizí země. Velice oblíbenými zeměmi pro dovoz motocyklů jsou pak například Itálie, Anglie, Spojené státy americké a tak podobně.

Jestliže se tedy rozhodnete pro dovoz motocyklu ze zahraničí, tak máte v podstatě na výběr ze dvou možností. Můžete si jet por motocykl na vlastní pěst, přičemž si samozřejmě budete muset ošetřit všechno papírování, přepisování, přihlašování a tak podobně a nebo můžete využít služeb nějakých společností, které se dovozem motocyklů ze zahraničí zabývají.

Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Motorbikes. Společnost se specializuje na opravdu široký sortiment značek. Jedná se například o BMW, Cagiva, Aprilia, Gilera, Honda, Jawa, Yamaha, Ducati, Harley – Davidson a tak dále.

Pokud se podíváte na internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese motorbikes.cz, tak Vás přivítá velice příjemný a přehledný design. V horní polovině straně naleznete pak přehledné menu, kde se můžete dozvědět něco o historii společnosti, nabízených službách, katalog motocyklů a tak podobně.

Vložil Dovoz motorek | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dovoz motocyklů z Německa

Dovoz motorových vozidel a motocyklů z ciziny je v dnešní době čím dále více populární, zejména z toho důvodu, že můžete ušetřit poměrně slušné peníze. Mezi oblíbené země pro dovoz vozidel a motocyklů pak patří například Itálie, Spojené státy americké, Francie nebo právě Německo.

Pokud se rozhodujete nad nějakou zemí pro dovoz vozidla, tak vozidlo je pro nás, občany České republiky, asi tou nejlepší volbou, a to z několika hlavních důvodů. Jednak se Německo nachází hned vedle České republiky, takže nepojedete nijak dlouhou cestu.

Jednak jde také o technický stav německých vozidel a motocyklů. Němci jsou totiž velice známí svojí pečlivostí a starostí o svá vozidla. Také když porovnáme například stav vozových komunikací u nás a v Německu, tak je to sto a jedna. Pokud se tedy rozhodnete pro dovoz motocyklu z Německa, tak máte v podstatě na výběr ze dvou možností.

Můžete se pro motocykl vypravit na vlastní pěst a nebo využít služeb některých společností, které se dovoz vozidel a motocyklů z cizích zemí specializují.

Vložil Dovoz motorek | Štítek , , , | Zanechat komentář